Публічно-шкільна бібліотека-філіал села Малинівка

Головна » 2017 » Березень » 15 » "Звенять Кобзареві струни"
"Звенять Кобзареві струни"

Березень в Україні часто називають Шевченковим.

І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

У публічно-шкільній бібліотеці с.Малинівка проходив Шевченківський тиждень "Звенять Кобзареві струни". На відкритті тижня проведено віртуальну подорож "Стежками малого Тараса". Ведучі Пазич Р., Нестерук Д., Сиротюк В. Пройшли зупинки: Шевченківський край, село Моринці, село Кирилівка і Канів. З учнями молодших класів проведено Шевченківський квест, вікторину "Поетичний календар природи у творах Т.Шевченка", конкурс на краще читання творів Великого Кобзаря. Переможцями стали учні третього класу Яремчук Роман, Гуменюк Дарина, Кручок Ангеліна, Шандрук Єлизавета, другого класу Токарець Тарас. Також відбувся конкурс малюнків "У вінок Кобзареві", жюрі відзначило роботи Шандрук Єлизавети, Шевелюк Ганни, Гуменюк Дарини, Кручок Ангеліни. Переможці отримали невеличкі подарунки.

Переглядів: 506 | Додав: allabiblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »