Публічно-шкільна бібліотека-філіал села Малинівка

Головна » 2017 » Лютий » 17 » Премія ім.Миколи Шакури
Премія ім.Миколи Шакури

В публічно-шкільній бібліотеці с.Малинівка відбулося урочисте вручення дипломів лауреатам літературно-мистецької премії ім.поета Миколи Шакури. Цього року ними стали: Петро Гуменюк в номанації "Література" за книгу "Білий танець", Тетяна Нечипорук - за серію малюнків "Древній Тучин" в номінації "Мистецтво", Надія Янчук у номінації "Журналістика" за серію публікацій у місцевій пресі. До речі, варто зауважити, що цьогорічна премія лауреата оцінена в 2000 грн. Дипломи і розпорядження про грошову премію вручали Дмитро Тарасюк - голова обласної НСЖУ та сільський голова Олена Пивоварчук.

Сталось так, що за життя Миколи Шакури всю велич його таланту не змогли оцінити. Але завдяки Б.Й.Столярчуку , членам об'єднання "Веселка" сьогодні мають змогу прочитати його вірші.

На заході вшанували світлу пам'ять поета, у якого кожне слово звучить як пісня. У виконанні місцевого вокального ансамблю "Серпанок" (керівник Т.Берташ) прозвучали пісні на слова М.Шакури "Краю мій рідний" (муз. Є.Цуканова), "Боже, дай мені сили" (муз. Н.Кубай). Присутні ще раз поринули в прекрасний світ образів поетичного слова нашого земляка.

В бібліотеці розкрита постійно-діюча книжкова виставка присвячена місцевим поетам "В малиновім передзвоні рідного краю".

Микола Шакура повертається зі своєю творчістю не тільки у рідну Малинівку, але й у всю літературну Рівненщину

Переглядів: 663 | Додав: allabiblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »